Marihuana CBD+

608

Najwyższej jakości organiczne zioło konopi suszone naturalnymi sposobami w niskich temperaturach. Ręcznie zbierane i sortowane. Doskonale nadaje się do inhalacji, naparów, ekstraktów, okładów, kąpieli lub jako dodatek do potraw.

200,00 zł brutto.

Zioło jednogatunkowe najwyższego sortu, pozyskane z odmian dwupiennych, produkowane wyłącznie z pozbawionych nasion kwiatów konopi bogatych w CBD. Uprawiane pod słońcem na wysokości powyżej 500m n.p.m. Produkt rolnictwa organicznego - bez GMO, nawozów sztucznych, herbicydów, pestycydów czy innych zanieczyszczeń.

W porównaniu do medycznej marihuany z Holandii, Marihuana CBD+ jest ponad 4x tańsza, dostępna od ręki, bez recepty i czasochłonnych formalności.

Susz pozyskany z legalnych odmian konopi siewnych dopuszczonych do obrotu w UE.

Marihuana CBD+ - kannabinoidy 3-6% - THC<0,2%

Ze względu na niskie THC produkt wolny od efektów psychoaktywnych.

Dawkować wedle uznania - brak możliwości przedawkowania, uzależnienia czy niepożądanych efektów ubocznych.

Konopie to jedno z najefektywniejszych ziół o bardzo szerokim spektrum działania. W skład zioła konopi wchodzi około 480 substancji, z czego najbardziej wartościowe medycznie związki to kannabinoidy(CBD, CBDA, CBC, CBCA, CBN, CBG, CBGA, THCA, THCV, THC itp.) oraz terpenoidy(oleje eteryczne). Oprócz wyżej wymienionych konopie zawierają również inne substancje pomocnicze jak żywice, tłuszcze, nienasycone kwasy tłuszczowe, białka, flawonoidy, antyutleniacze, cholina, chlorofil, pierwiastki śladowe jak np.: wapń, żelazo, magnez, sód, fosfor, witaminy: B, E i K oraz wiele innych. 

 

Powiązane produkty

100,00 zł

Najwyższej jakości zioło konopi przemysłowych o bardzo wysokiej zawartości kannabinoidów. Najlepsze, ręcznie zbierane kwiatostany legalnych konopi. Susz zawiera szacunkowo 2-4% CBDA+CBD. Zioło konopi doskonale nadaje się do naparów, ekstraktów, okładów, kąpieli, inhalacji lub jako dodatek do potraw. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

55,00 zł

Zioło konopi o wysokiej zawartości kannabinoidów. Najlepsze, ręcznie zbierane, legalne konopie siewne. Susz zawiera szacunkowo ok. 1-2% CBDA+CBD. Zioło konopi doskonale nadaje się do naparów, ekstraktów, okładów, kąpieli, inhalacji lub jako dodatek do potraw.