ROBATKO Krem ochronny 50g

561

Krem do pielęgnacji skóry dzieci i dorosłych o bardzo wrażliwej skórze. Po zastosowaniu skóra staje się gładsza, bardziej miękka, a utworzona błona lipidowa chroni ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zimnem, wiatrem i wilgocią. 

35,00 zł brutto.

Zmiękcza, wygładza oraz nawilża skórę, stanowi naturalną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Krem jest idealny do leczenia okolic wokół ust zabezpieczając je przed działaniem śliny i pojawieniem się opryszczki (wskutek ssanie smoczka, butelki itp.) 

Składniki:

- olej konopny - ma działanie przeciwzapalne, odżywcze i regenerujące

- masło shea - nawilża, koi podrażnienia, zmiękcza skórę. Naturalny filtr dla promieni UV

- lawenda - działa antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo i odprężająco

Uwaga: Krem nie jest przeznaczony jako przygotowanie do opalania.

Zawartość oleju konopnego 40%: 50g

Powiązane produkty

48,00 zł

Pianka do delikatnego oczyszczania zaczerwienionej, swędzącej skóry niemowląt, dzieci oraz dorosłych z bardzo wrażliwą skórą. Wskazana do stosowania na skórę atopową oraz z egzemą.

39,00 zł

Krem do pielęgnacji wrażliwej, swędzącej i zaczerwienionej skóry niemowląt, dzieci oraz dorosłych z bardzo wrażliwą skórą.

38,00 zł

Krem do leczenia odparzeń i pieluszkowego zapalenia skóry u niemowląt, małych dzieci oraz dorosłych, u których występuje ten problem (stale leżących, otyłych). Dzięki naturalnej formule umożliwia dostęp powietrza do skóry. Idealny do pielęgnacji skóry najmłodszych dzieci. Krem nie wpływa na właściwości pieluch.