ROBATKO Pianka do mycia 180ml | Zapraszamy na NasionaMari.pl

ROBATKO Pianka do mycia 180ml

564

Pianka do delikatnego oczyszczania zaczerwienionej, swędzącej skóry niemowląt, dzieci oraz dorosłych z bardzo wrażliwą skórą. Wskazana do stosowania na skórę atopową oraz z egzemą.

48,00 zł brutto.

Delikatnie, ale skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry bez podrażnienia i wysuszenia. Skóra po umyciu pozostaje miękka i świeża.

Składniki:

- olej konopny - ma działanie przeciwzapalne, odżywcze i regenerujące

- gliceryna - działa silnie higroskopijnie, zatrzymuje wodę w naskórku, chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

- lawenda - działa antybakteryjnie, przeciwgrzybicznie i odprężająco

- szałwia - działa przeciwzapalnie, antyseptycznie, ściągająco

Zawartość oleju konopnego 2%

180 ml

Powiązane produkty

39,00 zł

Krem do pielęgnacji wrażliwej, swędzącej i zaczerwienionej skóry niemowląt, dzieci oraz dorosłych z bardzo wrażliwą skórą.

35,00 zł

Krem do pielęgnacji skóry dzieci i dorosłych o bardzo wrażliwej skórze. Po zastosowaniu skóra staje się gładsza, bardziej miękka, a utworzona błona lipidowa chroni ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zimnem, wiatrem i wilgocią. 

38,00 zł

Krem do leczenia odparzeń i pieluszkowego zapalenia skóry u niemowląt, małych dzieci oraz dorosłych, u których występuje ten problem (stale leżących, otyłych). Dzięki naturalnej formule umożliwia dostęp powietrza do skóry. Idealny do pielęgnacji skóry najmłodszych dzieci. Krem nie wpływa na właściwości pieluch.