KONOPIE DLA DZIECI  There are 4 products.

Specjalna linia kosmetyków z konopi dla dzieci.Oparta na naturalnych składnikach zawierających olej z konopi. W tej seri znajdziemy kremy,pianki do mycia .Bez obaw możemy je stosować na naszych pociechach ,konopie siewne użyte do produkcji oleju z nasion mają mniej niż 0,2% THC dlatego kosmetyki te nie zawierają właściwości psychoaktywnych.

48,00 zł

Pianka do delikatnego oczyszczania zaczerwienionej, swędzącej skóry niemowląt, dzieci oraz dorosłych z bardzo wrażliwą skórą. Wskazana do stosowania na skórę atopową oraz z egzemą.

39,00 zł

Krem do pielęgnacji wrażliwej, swędzącej i zaczerwienionej skóry niemowląt, dzieci oraz dorosłych z bardzo wrażliwą skórą.

35,00 zł

Krem do pielęgnacji skóry dzieci i dorosłych o bardzo wrażliwej skórze. Po zastosowaniu skóra staje się gładsza, bardziej miękka, a utworzona błona lipidowa chroni ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zimnem, wiatrem i wilgocią. 

38,00 zł

Krem do leczenia odparzeń i pieluszkowego zapalenia skóry u niemowląt, małych dzieci oraz dorosłych, u których występuje ten problem (stale leżących, otyłych). Dzięki naturalnej formule umożliwia dostęp powietrza do skóry. Idealny do pielęgnacji skóry najmłodszych dzieci. Krem nie wpływa na właściwości pieluch.

Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów