ŻYWNOŚĆ Z KONOPI There are 14 products.

Konopie to rośliny o wielu cennych i pożądanych właściwościach dla zdrowia organizmu. W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości

żywność z konopi

, produkowana z najwyższą starannością. Żywność z konopi cieszy się coraz większą popularnością, szczególnie wśród osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem i naturalnym trybem życia. Wśród bogatej oferty znajdują się między innymi takie produkty jak aromatyczne herbaty, ciastka, mąki oraz ziarna konopi. Prócz tego warto również zwrócić uwagę na przepyszne czekolady z nasionami konopi, makarony, gumy do żucia i wiele innych. Wszystkie produkty są przebadane i w pełni bezpieczne dla zdrowia. Odznaczają się nie tylko dobrymi właściwościami dla organizmu, ale także wyjątkowym smakiem.

2,99 zł

Lizak konopny kulisty

11,99 zł

Czekolada konopna mleczna

11,99 zł

Czekolada konopna gorzka

6,99 zł

Cannabis energy drink

24,00 zł

Cannabis Candles Rasta Cukierki o intensywnym smaku konopi.

25,00 zł

Ekologiczny olej konopny India tłoczony jest z najwyższej jakości, starannie dobranych nasion konopi włóknistej (Cannabis sativa l.). Pochodzi z uprawy ekologicznej, zgodnej ze stosownymi dyrektywami, posiada stosowny certyfikat. Ma naturalny, głęboki, lekko orzechowy smak.

30,00 zł

Olej konopny India tłoczony na zimno (nierafinowany) z najwyższej jakości, starannie dobranych nasion konopi włóknistej (Cannabis sativa l.). Posiada naturalny, głęboki, lekko orzechowy smak.

9,00 zł

Nasiona konopi niełuskane 250gr

23,00 zł

Nasiona konopi łuskane 250gr

13,00 zł

Nasiona konopi prażone 250gr

8,00 zł

Mąka konopna 250gr Protein 40%

36,00 zł

Białko konopne 250gr

76,00 zł

Smaczny zestaw świąteczny India Wszystko co najsmaczniejsze zawarte w jednym pudełku , idealnym pod choinkę.

2,00 zł

Magiczne Konopne CIACHO Wyjątkowa receptura. Wyjątkowy smak.

Pokazuje 1 - 14 z 14 produktów